Üyelerimizden

Ürünümüz ve uygulamamız ile ilgili yeni istekleri ve kullanıcılarımızdan gelen yorumları burada paylaşmayı hedefledik. Başarılı olabilmek için sürekli gelişmek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz bu sebeple sizlerden gelen öneriler bizim yol haritamızın önemli girdileri olacaktır.

7 thoughts on “Üyelerimizden

 1. Bilekliğimden gayet memnunum. Yediklerimin fazla kalori içerdiğini fark ettim. Geliştirilmesi adına uyku modundayken keşke uyandıktan sonra telefona veri aktarmak yerine, bilekliğin ekranından da kaç saat uyumuşum kalitesi nedir görebilsem.

  Teşekkürler.

 2. Böyle güzel bir ürünü Türk girişimcilerin yaptığı için emeği geçenlere öncelikle teşekkür ederim. Aldığım günden beri hiç yanımdan ayırmadım. Her aktivitemi kaydetmeye çalıştım. Fark ettim ki bazı günler fazlasıyla aktif olurken bazı günler çok daha az hareketliymişim. Son zamanlarda kilo almamın nedenlerinden biri bu olabilir. Günlük uyku kaydı uykumuzun ne kadarını derin uykuda geçirdiğimizi gösteriyor. Yiyecek kaydı sayesinde yediklerimize biraz daha dikkat etmemi sağlıyor. Günlük harcadığımız kaloriyi hesaplıyor gerçekten de her yönüyle fiyat performans açısından da diğer cihazlardan fazlası ver eksiği yok. Alacaklara şiddetle tavsiye ederim

 3. Merhaba, geçen tesadüfen ürünüzle karşılaştım internette. Çok etkilendim ve Türkiye’den bu tür bir ürün icat edilmesine gurur duydum. Kendim şu an Apple Watch u kullanıyorum ve pek memnun değilim. Maalesef Almanya’dan sipariş edemiyorum…Ürüne henüz sahip olamasam da uygulamayı indirdim… kendiniz de Dediğiniz gibi daha oluşum aşamasında.. üye ol a tıkladım ve geri gidemiyorum mesela… bu da düzeltilmesi gerek bence… yoksa her seferinde uygulamayı yeniden başlatmam gerek.. ayrıca Facebook veya Google hesapları ile giriş yapılabilirse de fena olmaz… bu şekilde iyi ama yeni hesap açmaya alışkın degil insanlar.. fiyatlarınız ile Çinlilerin Mi Band ına iyi bir alternatif bir Ürününe sahipsiniz

 4. Yeni çıkan akıllı bilekliğinizdeki alarm jawbone daki gibi mi çalışsa yani ben belli bir saat aralığı girsem o da benim nabzıma göre o zaman aralığındaki en uygun zamanda uyandırsa güzel olur.

 5. Çoklu alarm kurulabilse harika olur. Görünüşü güzel. Su içme uyarısını mobil uygulamada değil bileklik titreşimi ile alabilsek güzel olur. Youtube kanalı kurup periscope üzerinden diyet, sağlık ve spor üzerine canlı yayın v.b. yapılabilir.

 6. Guzel ve formda kalmaya yönelik çalışmaya ve beslenmeye motive edici.bir urun. Ancak ozellikle telefon uygulamasjnin gelişmesi guzel olurdu. Mesela icerdigi egzersiz videolari her bolumde ayni, kardio, kuvvet, karin egzersizlerjne tiklayinca hepsinde ayni hareketler cikiyor. Ve videonun altindaki kronometre video baslamadan saymaya basliyo bence bu kisinkn kontrolünde olmali. Adim sayar kol.hareketlerinde de sayiyor. Ama sanirim bu genel.bir sorun. Uyku suresini anladim ama kalitesini nasil gorup degerlnediriyoruz anlamadim. Neye gore kalite bilemedim. Daha açıklayıcı olabilir. Yemek secimi ve kalori hesaplamasi cok.guzel, sadece porsiyonlara yarim porsiyon da eklense iyi olur bence. Coklu alarm olabilir, mesela saat basi su icme uyarisi titresimi.gibi. bildirimlerde telefon uyari vermiyor eger programi acmadiysam. Bu da degisebilir. Sonuc olarak, fiyat performans acisindan oldukca basarili. Biraz daha gelistirilirse super olur. Tesekkurler.

  1. Bahar Hanım,

   Yapıcı yorumlarınız için teşekkür ederiz. Mobil uygulama ile ilgili iyileştirme çalışmalarımız devam ediyor. Cep Gym kısmı için de önemli iyileştirmeler planlıyoruz.

   Uyku kalitesi uyku esnasındaki hareket durumunuza göre hesapladığımız bir metrik. 1’e ne kadar yakınsa o kadar kaliteli bir uyku uyuduğunuzu düşünebilirsiniz.

   Porsiyonlara isterseniz 1.5, 0.5 gibi ondalık değerler de girebilirsiniz.

   Çoklu alarm konusunda da çalışıyoruz.

   2016’da yeni cihaz ve uygulama ile sizlerle olacağız. İyi yıllar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir